Már idén újranyitnák az akkumulátorgyár tervezett bővítése miatt bezárt 106-os vasútvonalat is.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
Már idén újranyitnák az akkumulátorgyár tervezett bővítése miatt bezárt 106-os vasútvonalat is.
A Közlekedési és Beruházási Minisztérium államtitkára úgy látja, Debrecen eddigi országgyűlési képviselői és az önkormányzat elmulasztotta a város lakóival történő közös gondolkodást. A Derke az …
A debreceni politikus felel majd azért, hogy a polgárok javaslatai az egész országból eljussanak a Közlekedési és Beruházási Minisztériumhoz.
A párt képviselőjelöltje nem tart attól, hogy Debrecen könnyebb megközelíthetősége miatt többen akarnának Józsára költözni.
Vagy talán a napok óta eltűnt hó olvad a plafonról?
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved