A NAP KÉPE A debreceni Nagyállomás aluljárójában még mindig esik az eső 2026-01-30 8:29 de. Debreciner Vagy talán a napok óta eltűnt hó olvad a plafonról? Debrecen, 2026. január 30. Fotók: Szénás Barbara A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók. A NAP KÉPEMÁVNagyállomásVASÚT PrevElőző Elfogadták a Tisza elleni határozatot Debrecenben – Kórusban szidta a legnagyobb ellenzéki pártot a Fidesz, a DK és a Mi Hazánk (VIDEÓ) KövetkezőNext Díjnyertes filmek és neves szakértők a dokumentumfilmek fesztiválján – Debrecenben is
Jön a jegyrendszer a közmeghallgatásokon – Súlyosan korlátozná a társadalmi részvételt Debrecen vezetése 2026.06.23.16:55 / Polgár Tóth Tamás
Nem hagyhatjuk figyelmen kívül a vidéki Magyarország újságírását – a Független Helyi Lapok Közösségének közleménye 2026.06.23.16:35 / Debreciner
Feloszlatást kezdeményez két képviselő – utoljára ülésezhet Debrecen közgyűlése a hosszú nyári szünetük előtt 2026.06.23.08:10 / Kántor-Újvári Gerda
Polgáron inkább vállalják a törvénysértést, de nem emelik meg a városvezetés fizetését 2026.06.22.19:41 / Polgár Tóth Tamás
Ellenzi a lakóházak melletti akkubontást Hajdúhadház tiszás országgyűlési képviselője is 2026.06.22.13:42 / Polgár Tóth Tamás