Lehetnek már olyanok, akik ültek az almádi óriáskeréken, ugyanis korábban a debreceni Kossuth téren volt felállítva „Debrecen Eye” néven – írja a Marketing & Media Online.
Úgy tudják, az óriáskerék a nyár végéig marad a Balaton partján, majd a hírek szerint az adventi időszakban ismét visszatér Debrecenbe.












