Felszín alatti vizekben találtak szennyezést az akkuipari üzemnél. A Mikepércsi Anyák úgy látják, nagyon komoly ügyről lehet szó. A Debreceni Vízmű vezérigazgatója a Debrecinert arról tájékoztatta, a város ivóvízbázisa nincs veszélyben. Cikkünket frissítjük!
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR





















