Debrecen és a Sárrét ürül, az agglomeráció és a román határ menti falvak duzzadnak – Így rajzolódik át Hajdú-Bihar megye népessége 2025-06-13 12:49 du. Polgár Tóth Tamás Van olyan település, ahol másfél évtized alatt több mint 50 százalékkal nőtt a lakosságszám, míg máshol a negyede tűnt el az ott élőknek. CSAK ELŐFIZETŐKNEK! Ha még nem előfizetőnk, akkor ITT választhat a lehetőségek közül.Ha már előfizetőnk, akkor lépjen be a fiókjába ITT, s elolvashatja a cikket! Van olyan település, ahol másfél évtized alatt több mint 50 százalékkal nőtt a lakosságszám, míg máshol a negyede tűnt el az ott élőknek. CSAK ELŐFIZETŐKNEK! Ha még nem előfizetőnk, akkor ITT választhat a lehetőségek közül.Ha már előfizetőnk, akkor lépjen be a fiókjába ITT, s elolvashatja a cikket! demográfiaHajdú-BiharHÁTTÉR PrevElőző Az ilyen parkolásra a rokkant igazolvány sem mentség KövetkezőNext Az élet írói a haláltáborokban – A holokauszt évfordulójára adták ki Harsányi Zimra lágernaplóját és Simon Magda verseit
Jön a jegyrendszer a közmeghallgatásokon – Súlyosan korlátozná a társadalmi részvételt Debrecen vezetése 2026.06.23.16:55 / Polgár Tóth Tamás
Nem hagyhatjuk figyelmen kívül a vidéki Magyarország újságírását – a Független Helyi Lapok Közösségének közleménye 2026.06.23.16:35 / Debreciner
Feloszlatást kezdeményez két képviselő – utoljára ülésezhet Debrecen közgyűlése a hosszú nyári szünetük előtt 2026.06.23.08:10 / Kántor-Újvári Gerda
Polgáron inkább vállalják a törvénysértést, de nem emelik meg a városvezetés fizetését 2026.06.22.19:41 / Polgár Tóth Tamás
Ellenzi a lakóházak melletti akkubontást Hajdúhadház tiszás országgyűlési képviselője is 2026.06.22.13:42 / Polgár Tóth Tamás
Titkolja a köztársasági elnök, hogy milyen megkereséssel fordult a Velencei Bizottsághoz 2026.06.22.12:28 / Debreciner