Hajdúböszörmény korlátozásokat léptetett életbe, Balmazújváros és Püspökladány polgármestere pedig a nemzeti ünnep előtt a maszkok használatára szólította fel a lakosságot.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
Hajdúböszörmény korlátozásokat léptetett életbe, Balmazújváros és Püspökladány polgármestere pedig a nemzeti ünnep előtt a maszkok használatára szólította fel a lakosságot.
A Népegészségügyi Központból azért írták korábban, hogy nem regisztráltak új esetet Hajdú-Biharban, mert ők a Dunántúlról induló hullámmal kapcsolatba hozható megbetegedésekre gondoltak.
A hajdúböszörményi polgármestert nem, a hajdúszoboszlóit viszont tájékoztatták. Müller Cecíliáék szerint ezen a héten nem volt új regisztrált fertőzött a megyében, a Miniszterelnöki Kabinetiroda térképén …
Még a kerti tavakba sem érdemes beledobni a debreceni önkormányzat által osztogatott tablettákat, a kémiai irtás pedig nemcsak a rovarokra és a halakra, de az …
A regisztrált fertőzöttek és a hatósági házikarantén alá helyezettek számára, valamint arra voltunk kíváncsiak, hogy az érintettek hol kapták el a betegséget.
Dolgoznak a megoldáson. A polgármester szerint azóta állt fenn a hiba, hogy szóltunk neki, de mi hónapokkal ezelőtt is ugyanezt tapasztaltuk.
A hajdú-bihari fideszes politikus egy 85 éves asszonyt is megajándékozott. VIDEÓ
Nádudvar és Komádi is jelentős erőforrásokat mozgósított a védekezésre. A bihari kisvárosban bevásárolnak az időseknek és a krónikus betegeknek, ha vállalják, hogy otthon maradnak.
Polgáron volt a legsúlyosabb a helyzet, de Debrecenben, Hajdúböszörményben és Hajdúnánáson is sokan csúszkáltak a hideg idő és az ónos eső miatt.
„A tisztaság legyen mindenki számára elérhető!” – hirdeti a takarító cég, ami most éppen egy debreceni iskola energetikai korszerűsítését nyerte el.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved