„Gyakorlatilag az autók, rollerek és a belvárosi magánvállalkozó üzletek kirakatai világítják az utakat, járdákat.”
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
„Gyakorlatilag az autók, rollerek és a belvárosi magánvállalkozó üzletek kirakatai világítják az utakat, járdákat.”
Olvasónk fotója az egyik debreceni üvegvisszaváltónál készült.
Egy normálisan működő vezetés az ilyen épületeket foggal-körömmel védené, minálunk csak egy üres, beépítendő telket láttak a Wesselényi út 6. alatt döntéshozók.
Debreceni olvasónk levele a július eleji nagy debreceni vihar egyik következményére hívja fel a figyelmet.
Csak a Virágkarnevál előtt vagyunk a figyelem középpontjában?
Vajon azért nem működik a város legszebb szökőkútja, hogy ne pusztuljanak tovább a tiszafák mellette? Esetleg ismét energiatakarékossági okokból nincs benne víz? És mi lesz …
Zöldterület, járda, semmi sem számít egyeseknek, és úgy látszik, ez büntetlenül megtehető Debrecenben.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved