AZ OLVASÓ ÍRJA

Tényleg csak sóval lehet elvégezni?

Jön a nagy hideg, folynak a megelőző munkálatok Debrecenben.
tél - sószórása
Olvasónk küldte

Sziasztok !


Tisztelettel kérdezem. Debrecenben a belvárosban a fagytalanítást a térkőés a természet védelme érdekében tényleg csak sóval lehet elvégezni?

Persze egyáltalán örülhetünk, hogy megcsinálják.

Az már csak érdekesség, hogy mindezt egy nagy kukából szórják, kézzel, lapáttal huszonéves fiatalok.

Hogy kicsodák? Nem tudni, mivel nem beazonosítható munkaruházatuk volt…

tél - sószórása
Olvasónk küldte

Köszönjük – a magát nyilvánosan megnevezni nem akaró olvasónk – levelét és fotóit! Másokat is biztatunk, ha van a köz érdeklődésére számot tartó javaslatuk, képük, videójuk, akkor osszák meg velünk, küldjék el ide: [email protected]! A beküldők inkognitóját kérésükre tiszteletben tartjuk.

AZ OLVASÓ ÍRJA rovatunk további publikációi itt találhatók.

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék