
Sziasztok !
Tisztelettel kérdezem. Debrecenben a belvárosban a fagytalanítást a térkőés a természet védelme érdekében tényleg csak sóval lehet elvégezni?
Persze egyáltalán örülhetünk, hogy megcsinálják.
Az már csak érdekesség, hogy mindezt egy nagy kukából szórják, kézzel, lapáttal huszonéves fiatalok.
Hogy kicsodák? Nem tudni, mivel nem beazonosítható munkaruházatuk volt…

Köszönjük – a magát nyilvánosan megnevezni nem akaró olvasónk – levelét és fotóit! Másokat is biztatunk, ha van a köz érdeklődésére számot tartó javaslatuk, képük, videójuk, akkor osszák meg velünk, küldjék el ide: [email protected]! A beküldők inkognitóját kérésükre tiszteletben tartjuk.
AZ OLVASÓ ÍRJA rovatunk további publikációi itt találhatók.












