AZ OLVASÓ ÍRJA

Se ki, se be

Erzsébet utca, Debrecen.

Tisztelt Debreciner!

Érdekli önöket egy érdekes sztori?

Pénteken (február 13-án) elmentem nap közben vásárolni, és mire hazaértem, nem tudtam beállni a saját ingatlanunkra. Aztán közölték, március 2-án kezdik az alap betonozását, és pár hónapig még eltarthatnak a munkálatok. Addig se ki, se be…

Üdvözlettel: Végh Tibor 

Erzsébet utca
Olvasónk küldte

Köszönjük olvasónk levelét és fotóját! Másokat is biztatunk, ha van a köz érdeklődésére számot tartó javaslatuk, képük, videójuk, akkor osszák meg velünk, küldjék el ide: szerkesztősé[email protected]! A beküldők inkognitóját kérésükre tiszteletben tartjuk.

AZ OLVASÓ ÍRJA rovatunk további publikációi itt találhatók.

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék