Tisztelt Debreciner!
Érdekli önöket egy érdekes sztori?
Pénteken (február 13-án) elmentem nap közben vásárolni, és mire hazaértem, nem tudtam beállni a saját ingatlanunkra. Aztán közölték, március 2-án kezdik az alap betonozását, és pár hónapig még eltarthatnak a munkálatok. Addig se ki, se be…
Üdvözlettel: Végh Tibor

Köszönjük olvasónk levelét és fotóját! Másokat is biztatunk, ha van a köz érdeklődésére számot tartó javaslatuk, képük, videójuk, akkor osszák meg velünk, küldjék el ide: szerkesztősé[email protected]! A beküldők inkognitóját kérésükre tiszteletben tartjuk.
AZ OLVASÓ ÍRJA rovatunk további publikációi itt találhatók.












