közlekedés

A debreceniek emlékezete szerint több évtizedes hagyománya a városnak, hogy minden évben – lehetőleg nyáron, az iskolai szünet idejében – pályafelújítás történik a villamosvonal(ak)on.

villamos

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!