Debrecen, Bíbor utca.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
Debrecen, Bíbor utca.
Elolvadt a hó, megmutatkozott az aszfalt(hiány) teljes valójában.
Két fotó ugyanarról.
A havazásra való felkészülés befejeződött-e már Debrecenben, vagy még folyamatban van?
Jön a nagy hideg, folynak a megelőző munkálatok Debrecenben.
A Százszorszép Óvoda a gondoskodó város, Debrecen egyik intézménye.
Mi értelme ennyi büntetőt odatenni, amikor a vak is látja, hogy egy – ki tudja mi miatt – elhagyott autóról van szó?
Olvasónk fényképe ma készült.
Mára virradó éjjel történt az akció.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved