AZ OLVASÓ ÍRJA

Kopott karácsony az Újkertben

A húsvéti nyuszi is elbújhat benne.

Kedves Szerkesztőség! 

Nem tudom, jártak-e mostanában az Újkertben! A lakók háborognak, de senki nem foglalkozik vele! Igaz, az alpolgármester sajtózik állandóan, de a karácsonyfa és a tavaly őszi falevél még most is itt figyel! Igaz tavaszi nagytakarítást hirdetik, de a tél és a tavaly ősz még itt jelen van. Újkert utolsó két tömbje a Doberdó utca felől. Vajon meddig kell még nézni, lehet, a húsvéti nyuszi is elbújhat benne? 

Szabóné

Újkert
Fotók: Polgár Tóth Tamás
Újkert
Újkert
Újkert

Köszönjük debreceni olvasónk levelét! Másokat is biztatunk, ha van a köz érdeklődésére számot tartó javaslatuk, képük, videójuk, akkor osszák meg velünk, küldjék el ide: szerkesztősé[email protected]! A beküldők inkognitóját kérésükre tiszteletben tartjuk.

AZ OLVASÓ ÍRJA rovatunk további publikációi itt találhatók.

debreciner.hu

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék