AZ OLVASÓ ÍRJA

„Nem leszünk akkugyarmat!”

Már nemcsak a Nagyerdei Stadionban, hanem Debrecen közterületén is megmutatják véleményüket.

Tisztelt Szerkesztőség!  Szerencsére úgy látszik, hogy a debreceni ultráknál ez a vélemény az erősebb. Ma erre az ’UD94’ aláírással szignózott üzenetre ébredt a városunk. Ennek a három mondatnak a kíséretében kaptuk a fotót tartalmazó levelet.

Nem leszünk akkugyarmat
Olvasónk küldte

Köszönjük olvasónk levelét és fotóját! Másokat is biztatunk, ha van a köz érdeklődésére számot tartó javaslatuk, képük, videójuk, akkor osszák meg velünk, küldjék el ide: szerkesztősé[email protected]! A beküldők inkognitóját kérésükre tiszteletben tartjuk.

AZ OLVASÓ ÍRJA rovatunk további publikációi itt találhatók.

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék