„Orbán Viktor 16 év tejhatalmú vezetése idején! Itt tényleg háborús körülmények vannak!” – írta olvasónk a fényképei mellé a szerkesztőségünknek küldött levelében.



Köszönjük olvasónk levelét és fotóit! Másokat is biztatunk, ha van a köz érdeklődésére számot tartó javaslatuk, képük, videójuk, akkor osszák meg velünk, küldjék el ide: szerkesztősé[email protected]! A beküldők inkognitóját kérésükre tiszteletben tartjuk.
AZ OLVASÓ ÍRJA rovatunk további publikációi itt találhatók.












