AZ OLVASÓ ÍRJA

„Itt tényleg háborús körülmények vannak”

A debreceni Nagyállomás aluljárójáról kaptunk ismét fotókat.

„Orbán Viktor 16 év tejhatalmú vezetése idején! Itt tényleg háborús körülmények vannak!” – írta olvasónk a fényképei mellé a szerkesztőségünknek küldött levelében.

Nagyállomás - aluljáró - 20260310
Olvasónk küldte
Nagyállomás - aluljáró - 20260310
Olvasónk küldte
Nagyállomás - aluljáró - 20260310
Olvasónk küldte

Köszönjük olvasónk levelét és fotóit! Másokat is biztatunk, ha van a köz érdeklődésére számot tartó javaslatuk, képük, videójuk, akkor osszák meg velünk, küldjék el ide: szerkesztősé[email protected]! A beküldők inkognitóját kérésükre tiszteletben tartjuk.

AZ OLVASÓ ÍRJA rovatunk további publikációi itt találhatók.

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék