AZ OLVASÓ ÍRJA

Még óvatosan sem tudnak beállni a megállóba a buszok…

Debrecen.
kátyú - közlekedés
Olvasónk küldte

A több mint fél éve megsüllyedt buszmegálló burkolatát a képen látható módon „javította ki” bölcs városunk! 

Mostantól még óvatosan sem tudnak beállni a megállóba a buszok úgy, hogy biztonsággal fel/le lehessen szállni róluk a Földi János utca nevű megállóban, a város felé. 

Biztos nem várat magára április 11-nél tovább a valós javítás! Készülhetnek a történelmi egyházak püspökei, hogy P.L. polgármester vezetésével még a választások előtt felszenteljék a megújult megállót!

Ez van…

Sz.I.

kátyú - közlekedés
Olvasónk küldte
kátyú - közlekedés

Köszönjük olvasónk levelét és fotóit! Másokat is biztatunk, ha van a köz érdeklődésére számot tartó javaslatuk, képük, videójuk, akkor osszák meg velünk, küldjék el ide: szerkesztősé[email protected]! A beküldők inkognitóját kérésükre tiszteletben tartjuk.

AZ OLVASÓ ÍRJA rovatunk további publikációi itt találhatók.

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék