A Nagytemplom Nagydebrecenben. Kéményekkel.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
„Nem egy mestermunka, de jobb, mint volt.”
Orbán-kori kulákokról, jogbiztonságot veszélyeztető törvénymódosításokról és a miniszterelnök Putyin-pártiságáról is beszéltek a rendezvényen, amelyet a nyár egyik legmelegebb napján tartottak.
A fotók 2022. július 23-án, szombaton 13 és 14 óra között készültek.
Debrecen, Monti ezredes utca, közterület.
A debreceni kulturális élet jelenét és múltját idézték fel, mutatták be egy július eleji részvételi séta alkalmával.
A Belügyminisztérium, a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság, az Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság és a Debreceni Egyetem is azt állítja, nem rendelkeznek az általunk kért információkkal.
Három újságíró beszélget az elmúlt napok aktualitásairól csütörtökönként a Magyar Hang szerkesztőségében. Így történt ez tegnap is. VIDEÓ
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved