Debrecen, Csapó utca.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
Belemenekülnek a gőgbe! Alig várják, hogy a vezér meghatározza, kik a bűnösök ebben az országban. Kiket kell tönkre tenni, hogy ők jobban éljenek?
A debreceni gyerekprogramokról sajtózott, majd pózol(tatot)t egyet a gyerekekkel, akik szemmel láthatóan örültek ennek.
Vitányi István országgyűlési képviselő szerint a városban lelassult a fejlődés, új embereket vonna be a helyi vezetésbe. Bordán Szabolcs polgármester a reakciójában emlékeztette a képviselőt …
Több belvárosi közlekedési csomópontot is elfoglaltak a tiltakozók a július 14-i vonuláson.
A versenypálya megvalósításáért felelős miniszteri biztos beszélt erről a helyi önkormányzati tévében. Azt is kifejtette, hogy általa meg nem nevezett adószakértők szerint a katások egy …
A közel négy hónapja újraválasztott kormánypárti képviselőknek nincs véleményük az országban sokakat foglalkoztató ügyekről. Vagy talán van, csak nem merik elmondani?
„Elfogadhatatlannak tartjuk, hogy a miniszterelnök a magyar nép jövőjét ilyen tudományosan tarthatatlan tannal és veszélyes ideológiával kapcsolja össze.”
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved