
KP
„Nem kevés parkolóhely van Debrecenben a Nagyerdei körúton, és még nem is fizetősek, de a barom beáll a homokútra az erdőbe, hogy 20 méterrel közelebb legyen a klinikához” – írta szerkesztőségünknek küldött fotóihoz KP olvasónk. A képeket ma reggel készítette a Pallagi úti Idősek Háza mellett.

KP

KP
Köszönjük olvasónk levelé! Másokat is biztatunk, ha van az olvasóink érdeklődésére számot tartó információjuk, javaslatuk, képük, videójuk, észrevételük, akkor osszák meg velünk, küldjék el ide: szerkesztoseg_KUKAC_debreciner_PONT_hu! A beküldők inkognitóját kérésükre tiszteletben tartjuk.
AZ OLVASÓ ÍRJA rovatunk további publikációi itt találhatók.












