A NAP KÉPE

Itt van a 106-os vége

Nagykereki vasútállomása.

CATL-akkumulátorgyár bővítése miatt áthelyezik a Debrecent Nagykerekivel összekötő 106-os vasútvonalat, amelyen a MÁV közlése szerint ma, október 18-án járnak utoljára vonatok, ezt követően beláthatatlan ideig csak buszok fognak közlekedni a vonal mentén fekvő települések között. Ugyan a kormány és a vasúti társaság ideiglenes megoldásról kommunikál, a Debreceni Regionális Közlekedési Egyesület (Derke) arra figyelmeztet, egyelőre semmi sem garantálja, hogy valaha helyreáll a vasúti közlekedés.

Nagykereki - vasútállomás
Olvasónk küldte
Nagykereki - vasútállomás
Olvasónk küldte

Kapcsolódó anyagok:

„Ha nagyvárosi programok is leállnak, ki hiheti el, hogy egy vidéki vasútvonalat újranyitnak?” – Tüntettek a 106-os bezárása ellen (VIDEÓ)

A 106-os vasút új nyomvonala olyan telken is keresztülmenne, ahol jelenleg is laknak (VIDEÓ)

Úgy dobják ki a vasútvonalat az akkugyár miatt, hogy tervek sincsenek a pótlására

A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók.

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék