Hibássá vált egy nagyon hibás társadalomban, ahol az állam és a nagyegyházak ölelgetik egymást ideológiai és világi alapokon, támogatják egymást hittel és pénzzel, miközben a …
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
Hibássá vált egy nagyon hibás társadalomban, ahol az állam és a nagyegyházak ölelgetik egymást ideológiai és világi alapokon, támogatják egymást hittel és pénzzel, miközben a …
Messziről már valóban jobban néz ki, csak sajnos a lépcsőre általában közelről szoktunk rálépni.
A szolidaritás és a szociális háló megszűnt ebben az országban. A tehetős gazdagszik, a szegény pedig haljon akár éhen!
Ez a nép egy másodperc alatt lelkesül, majd az állami propaganda hatására bármikor szembefordul bárkivel.
A kirekesztett majd megbékél a kirekesztővel, mert együtt mártóznak meg a nacionalizmus tavában!
Itt a Kárpát-medencében annak is örülni kell, ha egyáltalán van minek örülni.
Tisztelet azoknak, akik megmaradtak embernek, és nem váltak gyűlölködő fenevaddá!
Itt egy barátságos helyen vagyok, lehetne az egész ország ilyen.
Ha újra egy szegregált iskola üzemeltetése a cél, akkor annak következménye van.
A magyar népnek pont olyan vezér dukál, mint Orbán Viktor. Nem jobb. Nem okosabb. Nem kulturáltabb.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved