A hajdú-bihari megyei közgyűlés elnöke fotókat osztott meg magáról a közösségi hálón.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
A hajdú-bihari megyei közgyűlés elnöke fotókat osztott meg magáról a közösségi hálón.
Rejtély, hogy nem vették még észre a Facebook-oldal címében lévő elírást, miközben naponta több bejegyzést is közzétesznek.
A debreceni városvezető (stábja?) vissza-visszanyúl a gyerekekhez, mint eszközökhöz.
A Kölcsey Központban készült a fotónk ma délelőtt.
Egy debreceni panelház liftajtaján olvashattuk a minap az alábbiakat, ami arra utal, hogy ebben a lakóházban elég sokan élnek, akik inkább inzultációsnak, mint konzultációsnak vélik …
Derecskén feliratos narancssárga kampánytollal állnak az ügyeiket intéző magyar állampolgárok szolgálatára.
Ha nem viccből készült, akkor remélhetően ezt az új bélyegzőt már visszavonták.
A közösségi hálóra feltöltött fotón csak az látszik, hogy van némi testi kontaktus.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved