
Tasó László (Fidesz) nyíradony-debreceni országgyűlési képviselő a hivatalos politikusi oldalára posztolta
a fotót ezzel a kísérőszöveggel:
„Sikeres érettségi után a Kölcsey végzőseivel! És indulhat a buli!”

Az esetleges félreértések elkerülése végett tudatjuk, hogy az 1963-ban született kormánypárti képviselő nem most és nem ebben az iskolában tett sikeres érettségit.
A SZEMEDNEK HIGGY! rovatunk korábbi publikációi itt láthatók.












