Papp László (Fidesz) polgármester kapcsán már szóvátettük, hogy rendre óvodások és kisiskolások között fotózkodik, pedig talán egyetlen egyszer sem lenne ildomos neki – különösen a kegyellmi botrány óta.
Ezt a fotó egyik alpolgármestere, Balázs Ákos (Fidesz) hozta nyilvánosságra abból az alkalommal, hogy elültették a 10 ezredik fát.
facebook.com/balazsakos.debrecen
Kapcsolódó anyagok:
– Mikor ültessünk gyümölcsfákat? Kampányidőszakban!
– A polgármester gyerekekkel ismerkedett a villamoson (nem spontán)
– Készséggel adott autogramot a gyerekeknek a debreceni polgármester
– Gyerekekkel együtt ültetett fát a debreceni polgármester
– Óvodás gyerekekkel feszíttették a szalagot a bácsik elé a debreceni katolikus óvodaavatón
– Megint rövid volt a szalag, megint gyerekekkel tartatták
– Mindenki boldog? – Politikusok és gyerekek Debrecenben – gusztus 20.
A SZEMEDNEK HIGGY! rovatunk korábbi publikációi itt láthatók.












