Ott is tartották az Irodalom Éjszakáját, Kósa Lajos is büszkélkedett már vele, mégsem hagyják, hogy az érdeklődők megnézhessék. Az alpolgármesterek pedig mélyen hallgatnak.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
Ott is tartották az Irodalom Éjszakáját, Kósa Lajos is büszkélkedett már vele, mégsem hagyják, hogy az érdeklődők megnézhessék. Az alpolgármesterek pedig mélyen hallgatnak.
Az előterjesztést a Fidesz két önkormányzati képviselője is támogatja. A kezdeményezők korrupciógyanús ügyekről is írnak az indoklásukban.
Valami görögféle salátát kívánt a család a vasárnapi ebédhez, elindultam beszerezni a hozzávalókat a lakótelepi zöldségboltból, szeretek odajárni, életes hely.
„Remek hangulat, kiváló szervezés, nívós fellépők.” A Keresztesi Napokon szerepelt a fideszes országgyűlési képviselő is.
Az alpolgármester a „fenntarthatóságról” beszélt.
Ezt Papp László debreceni polgármester jelentette be, amikor Kósa Lajos országgyűlési képviselővel együtt egy mai sajtótájékoztatón arról szólt a két politikus, hogy újabb kudarcok után …
Bár az iskolásoknak már vakáció van, reggel mégis sokan kívánnak közlekedni. Vannak, akik azért, hogy megússzák a napközbeni kánikulát, ami miatt éppen harmadfokú hőségriadó van …
Június 16-án lett hároméves a Debreciner online újság.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved