Debrecen, 2022. december 12.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
„A Debreceni Ady Endre Gimnázium tantestületének alulírott tagjai szolidaritásunkat fejezzük ki az elbocsátott kollégáinkkal, valamint aggodalmunkat fejezzük ki az oktatási rendszer egyre romló állapota miatt.”
A magyarok egyelőre még mindig lemaradnak a sportvilág legkelendőbb show-járól, hiszen 1986 óta nem jutott ki válogatottunk labdarúgó-világbajnokságra. Igaz, szinte borítékolható, hogy a következőn ott …
A Déri tértől az Egyetem térig vonultak pénteken – december 9-én – este, majd beszédek hangzottak el.
Információink szerint a debreceni Tóth Árpád Gimnázium egyik tanára a napokban élt a tiltakozás e formájával.
Többnyire három újságíró beszélget az elmúlt napok aktualitásairól a heti műsorban csütörtökönként. Így történt ez tegnap is. VIDEÓ
Azt követelik, hogy ne engedélyezzék a már meglévő üzemek bővítését, a működésüket pedig tegyék átláthatóvá.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved