Fotók érkeztek a postaládánkba ezzel a kísérőszöveggel: „Megint akcióztak a propaganda ellen. Sajnos ez a téma még mindig a szőnyeg alá van seperve…”



Köszönjük a fotókat olvasónknak.
Kapcsolódó anyag: Kormányplakátokat ragasztottak felül Debrecenben
A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók.












