Térkő címmel indult új műsor a Debrecinerben. Kéthetente jelentkező adásokban újságírók beszélik meg az elmúlt időszak közéleti aktualitásait.
A második részben Bereczki Boldizsár, Kántor-Újvári Gerda és Polgár Tóth Tamás, a Debreciner újságírói beszélgettek a november 20-i debreceni közgyűlés fontosabb pillanatairól. Szó volt Debrecen közlekedési problémáiról, a hajdúböszörményi és hajdúsámsoni civilek küzdelmeiről, valamint arról, mi történt Kozma Éva és Göröghné Bocskai Éva tiszás jelölt-jelöltségének bemutatása után.












