Sziasztok, éjjel bejártuk a várost, és az uszító plakátokra tiltakozásképpen egy mondatot ragasztottunk.
Küldök néhány képet.
Rengeteg ilyen felirat ment ki a főbb csomópontokra.
Örülnénk, ha írnátok belőle egy cikket, de tisztelettel kérem névtelenségem megőrzését.




Köszönjük olvasónk levelét és fotóit! Másokat is biztatunk, ha van a köz érdeklődésére számot tartó javaslatuk, képük, videójuk, akkor osszák meg velünk, küldjék el ide: [email protected]! A beküldők inkognitóját kérésükre tiszteletben tartjuk.
AZ OLVASÓ ÍRJA rovatunk további publikációi itt találhatók.












