AZ OLVASÓ ÍRJA

Kormányplakátokat ragasztottak felül Debrecenben

Mára virradó éjjel történt az akció.

Sziasztok, éjjel bejártuk a várost, és az uszító plakátokra tiltakozásképpen egy mondatot ragasztottunk.

Küldök néhány képet.

Rengeteg ilyen felirat ment ki a főbb csomópontokra.

Örülnénk, ha írnátok belőle egy cikket, de tisztelettel kérem névtelenségem megőrzését.

plakát átragasztás
Olvasónk küldte
plakát átragasztás
Olvasónk küldte
plakát átragasztás
Olvasónk küldte
plakát átragasztás
Olvasónk küldte

Köszönjük olvasónk levelét és fotóit! Másokat is biztatunk, ha van a köz érdeklődésére számot tartó javaslatuk, képük, videójuk, akkor osszák meg velünk, küldjék el ide: [email protected]! A beküldők inkognitóját kérésükre tiszteletben tartjuk.

AZ OLVASÓ ÍRJA rovatunk további publikációi itt találhatók.

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék