Új adással jelentkezik a Térkő, a Debreciner műsora, amelyben újságírók beszélgetnek az elmúlt hetek közéleti aktualitásairól.
A negyedik részben Bereczki Boldizsár, Kántor-Újvári Gerda és Polgár Tóth Tamás, a Debreciner újságírói felidézték Lázár János meredek mondatait a hajdúszoboszlói Lázárinfóról, de a Lázár Jézuska megyébe hozott közlekedési ajándékai is szóba kerültek. Sorra vették azt is, hogy ezúttal éppen mindek nem lett fővárosa Debrecen, és az adás végén reflektáltak az elmúlt év legfontosabb megyei és Debreceni ügyeire is, hiszen a Térkő legközelebb 2026-ban jelentkezik új adással.
A Térkő korábbi adásait itt tekinthetik meg.












