A Közlekedési Múzeum új, debreceni helyszínének kialakítását előkészítő ötletpályázatot hirdetett az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM). Az M35-ös autópálya-csomópontja mellett, a BMW-gyár közelébe tervezett épületegyüttes megvalósításával kapcsolatos koncepcióval szeptember 13-án délig lehet jelentkezni, derült ki a pályázattal kapcsolatos hirdetményből – írja a Telex.
MTI/Czeglédi Zsolt
A nyílt, titkos, egyfordulós pályázat első három helyezettjének díjazására összesen 94,8 millió forintot különített el a szaktárca, amelynek részeként minimum 3, maximum 25 millió forintot fizetnek majd a legjobbnak talált pályázatokért.
További részletek a Telex cikkében olvashatók.
Kapcsolódó anyag:
– Tárgyalta, de még nem döntött a kormány a Közlekedési Múzeum Debrecenbe költöztetéséről












