Lia
24 harangból álló harangjátékot szerelnek éppen a debreceni Nagytemplom középső ablakába, ami – választhatóan – kifelé és befelé is szólni fog.
Tavaly határoztak róla s kezdtek gyűjtésbe annak érdekében, hogy a Nagytemplom főhomlokzatán a tümpanon alatti ablaksornak a középső ablakában legyen egy mindenféle történelmi és egyházi dallamok lejátszására alkalmas harangjáték.
Részletek a videóban:












