Olvasónk küldte
Olvasónk küldte
Olvasónk küldte
Az itt látható fotók tegnapelőtt, november 22-én készültek, hitelesen illusztrálják azokat az állapotokat, amiket megelégelve november 25-én, szombaton a debreceni Új Városháza elé vonulnak tiltakozni a Salakos utca és környéke lakói, illetve mindazok, akik hasonló útviszonyok megoldására várnak évek, évtizedek óta.
A tüntetés szervezőinek tájékoztatása szerint demonstrációjukat bejelentették a rendőrségnek.
Olvasónk küldte
Olvasónk küldte
Olvasónk küldte
Olvasónk küldte












