Két köszöntőnek szánt videó. Az egyik főszereplője Tasó László debrecen-nyíradonyi országgyűlési képviselő, a másik főszereplője Puskás István debreceni alpolgármester.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
Két köszöntőnek szánt videó. Az egyik főszereplője Tasó László debrecen-nyíradonyi országgyűlési képviselő, a másik főszereplője Puskás István debreceni alpolgármester.
A debrecen-nyíradonyi országgyűlési képviselő most Trianon kapcsán szólt a közösségi hálón.
Tasó László debrecen-nyíradonyi fideszes országgyűlési képviselő – korábban Nyíradony polgármestere, majd államtitkár is – a koronavírus kapcsán ismét hosszú posztban szólította meg a követőit. Orbán …
Tasó László debrecen-nyíradonyi fideszes országgyűlési képviselő – korábban Nyíradony polgármestere majd államtitkár is – a koronavírus kapcsán hosszú posztban szólította meg a követőit. Szerinte „magyar …
A debreceni önkormányzat hivatalos, 2020. március 14-15-i ünnepi programjait a jól ismert, évtizedes koreográfia szerint állították össze. Vajon idén is lesz aktuálpolitizálás?
Így töltötték a szombatot és a vasárnapot Hajdú-Bihar országgyűlési képviselői. Ők mutatják a közösségi oldalaikon.
Elszámoltatás. Orbán Viktor ugyan a Miniszterelnökség budai épületébe rendelte őket, ám a legfőbb téma a Fidesz választási szereplése.
A politikusok azért teszik fel magánéleti fotóikat a közösségi oldalaikra, hogy minél többen láthassák azokat. Íme!
522 méter hosszon kiépített utcát avattak ünnepélyesen Tégláson. Így.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved