Amit részben zárt térben tartanak, a Harangi Imre Rendezvénycsarnokban.
Köszöntőt mond Tasó Béla nyíradonyi polgármester, az ünnepi szónok pedig Tasó László nyíradony-debreceni országgyűlési képviselő lesz.
Szobrot is avatnak.

CSAK VELED együtt tudjuk garantálni, hogy az újságíró és a szerkesztő munkájába ne szólhasson bele más, csak Te, az olvasó. Támogasd előfizetéseddel a Debrecinert! Egy hónapra csak 1000 forint. Köszönjük!












