
Papp László polgármester, Kósa Lajos és Tasó László országgyűlési képviselők, debreceni fideszes önkormányzati képviselők, Rácz Róbert megyei kormánymegbízott, Pajna Zoltán megyei közgyűlési elnök, a környező városok kormánypárti polgármesterei – mind-mind ott voltak tegnap a 9,5 milliárd forintos beruházással, 7,1 milliárdos kormányzati támogatásból két és fél éven át épült Aquaticum Debrecen Strand látványos protokoll megnyitásán, s jelenlétüket megörökítették a közösségi hálós oldalaikon. Ettek, ittak, jól mulattak!
Az általuk nyilvánosságra hozott fotókból válogattunk. Nézz nagyokat!













A SZEMEDNEK HIGGY! rovatunk korábbi publikációi itt láthatók.
CSAK VELED együtt tudjuk garantálni, hogy az újságíró és a szerkesztő munkájába ne szólhasson bele más, csak Te, az olvasó. Támogasd előfizetéseddel a Debrecinert! Köszönjük!












