A cívisváros gazdái, úgy tűnik, még a Csokonai korabeli Debrecenben élnek.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
A cívisváros gazdái, úgy tűnik, még a Csokonai korabeli Debrecenben élnek.
Kora esti séta Debrecenben, a Mikepércsi úti, munka utáni forgalomban, füstölgő autók reflektorfénye és kémények között, ahonnan felcaplatva a vasúti felüljáróra szippanthatunk egy jókorát a …
Egy felháborodott utas videója.
Nincs könnyű dolga az idegennek, aki GPS nélkül akar közlekedni Debrecenben. De más meglepetések is érhetik.
Ez akkor már végleg így marad? Nincs legalább egyetlen biciklis a városházi többségi frakció tagjai között?
Mivel kap többet az, aki fizető helyen parkol, annál, aki egy ingyenesen? Legfeljebb egy cédulával.
Talán a migránsterroristák esetleges tömegbehajtós merényletkísérletét kivédendő tehették oda?
Módosítja a parkolásról szóló rendeletét a debreceni közgyűlés a következő – november 28-án 9 órakor kezdődő – ülésén.
A gyalogosoknak semmi keresnivalójuk az úttesten, de gyakran oda kényszerülnek.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved