közlekedés

Kora esti séta Debrecenben, a Mikepércsi úti, munka utáni forgalomban, füstölgő autók reflektorfénye és kémények között, ahonnan felcaplatva a vasúti felüljáróra szippanthatunk egy jókorát a …

A gyalogosoknak semmi keresnivalójuk az úttesten, de gyakran oda kényszerülnek.

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!