Korbeák György egy nappal azután, hogy megdicsérte saját képviselői munkáját, nem ment el a debreceni közgyűlés ülésére.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
Korbeák György egy nappal azután, hogy megdicsérte saját képviselői munkáját, nem ment el a debreceni közgyűlés ülésére.
Korbeák György Debrecenben önkormányzati képviselő a Fidesz–KDNP színeiben. A városvezetés szerint egyelőre nincs teendőjük az üggyel kapcsolatban. FRISSÍTÉS: Korbeák lemondását követeli a Szikra Mozgalom.
Kevesebb mint hét hónappal a 2024-es önkormányzati választások előtt Debrecenben mindössze egy választási szövetség nevezte meg a polgármesterjelöltjét. Még az sem biztos, hogy a Fidesz …
A Fidesz frakcióvezetője szerint a járvány utáni világ sokkal veszélyesebb lesz, mint a járvány előtti. A kormánypártok álláspontja szerint a járványok és a migráció mellett …
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved