A munkaerő-toborzás is folyamatos.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
A munkaerő-toborzás is folyamatos.
Röviddel ezelőtt Orbán Viktor kormányfő bejelentéseivel párhuzamosan újabb történelmi mélypontra ütötték a forintot az euróval és a dollárral szemben.
A debreceni BMW-gyár villamos energiával történő ellátása nettó 102 millió forinttal drágul, így nettó 1 milliárd 869 millió forintra emelkedik – írja a napi.hu.
Fogyókúrán a vidéki nagyvárosok címmel arról ír az Mfor.hu, hogy Budapesten kicsit nagyobb lett a kassza, de Debrecenben, Miskolcon, Szegeden és Nyíregyházán is milliárdokkal lett …
Újabb munkaerő-elvándorlástól tartanak az érmellékiek, ezért inkább otthon szeretnék megteremteni annak a feltételeit, hogy beszállítói lehessenek a magyarországi autógyárnak.
A Continental elektromobilitással foglalkozó területe külön működési önállóságot és saját identitást is kapott tavaly Vitesco Technologies néven. A debreceni egységben – az alapkőletétel után egy …
A BMW-gyár területén idéntől 3500-4000 ember végzi az építési munkálatokat, további 1500-2000 ember egyéb környező infrastrukturális beruházásokon dolgozik majd.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved