A Dis is Debrecen a város egyetlen rendszeres punkkoncert-sorozata, két éve tartották az első eseményüket, most három zenekarral ünneplik az évfordulót.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
A Dis is Debrecen a város egyetlen rendszeres punkkoncert-sorozata, két éve tartották az első eseményüket, most három zenekarral ünneplik az évfordulót.
A debreceni nyarat jórészt lefoglalja a Campus Fesztivál és a Virágkarnevál, a klubkoncertek alábbhagynak, de pénteken a Baross16-ban még összeáll két hajdú-bihari punk szerveződés.
A punkkoncert-sorozat ez alkalommal is közös eseményt rendez a Food Not Bombs debreceni ágával.
Szeptember 7-én kezdi az őszi szezonját a Dis is Debrecen, vagyis a város egyetlen folyamatos punkkoncert-sorozata.
Nem kell tudnod profi módon zenélni, nem kell, hogy képzett legyél, elég, ha néhány akkordot ismersz, ne játssz lágyan, játssz keményen, kiabálj!
Február 10-én négy zenekar lép fel Debrecenben a Baross 16-ban: a Németországból érkezett Girlfactory nyit, majd a helyi erőket felvonultató Lakótelep kalauzol a telegrafitizett panelsivárságban. …
Hamarosan érkezik a második Dis is Debrecen, vagyis az egyetlen debreceni punkkoncert-sorozat következő rendezvénye. Az esemény január 6-án, este hétkor kezdődik a Baross utcai közösségi …
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved