Adventi villamos.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
Két adventi vasárnapon már túl vagyunk, a négyből kettő akár világíthatna is.
„Sajnos ez a téma még mindig a szőnyeg alá van seperve…”
Debrecenből Balmazújváros felé közlekedvén olykor birkákkal lehet találkozni. A visszaúton is.
Még október van, de már elkezdődtek az adventi előkészületek Debrecenben.
Mintha a debreceni Református Nagytemplom lenne az osztott fotón, de nem az. Első pillantásra nagy a hasonlóság, aztán a másodikra már látható az is, hogy …
Itt, a belváros közepén tilos parkolni. A debrecenieknek.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved