A NAP KÉPE

Kinek kellene takarítania az orosz főkonzulátus előtti járdát Debrecenben?

Az oroszoknak? Esetleg a debreceni városvezetésnek kellene gondoskodni a síktalanításról? Miért nem csinálja, akinek dolga lenne? És megbüntetik emiatt?

Az Orosz Föderáció Főkonzulátusa. Debrecen, Arany János utca. 2026. január 9.

Orosz Föderáció Főkonzulátusa
Fotó: Kántor-Újvári Gerda

A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók.

Kapcsolódó írás: Nem az volt a meglepetés, hogy koszorúzott az orosz főkonzul, hanem az, hogy ilyen előkelő helyen

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék