Az országos tisztifőorvos harmadfokú hőségriasztást rendelt el már tegnapelőtt! Talán illetékesék tanulmányozhatnák, hogy ez mit jelent!
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
Az országos tisztifőorvos harmadfokú hőségriasztást rendelt el már tegnapelőtt! Talán illetékesék tanulmányozhatnák, hogy ez mit jelent!
Debrecenben az idő meg-megáll. És úgy marad…
Már nemcsak a Nagyerdei Stadionban, hanem Debrecen közterületén is megmutatják véleményüket.
A debreceni Nagyállomás aluljárójáról kaptunk ismét fotókat.
Lázárinfó, Hajdúböszörmény: „A plakát tanúsága szerint politikai kampányrendezvényt terveznek egy közoktatási intézmény épületében az iskolai tanév alatt!”
„Jó lenne, ha a betegek méltó körülmények között kapnának ellátást – és a dolgozóknak sem ilyen körülmények között kellene helytállniuk nap mint nap” – írja …
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved