Így emlékeztek 1956-ról a Debreceni Egyetem főépületénél 2025. október 23-án.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
A Harcosok Klubjából ismert fideszesek is elutaztak a kormánypárt békemenetére.
Debrecen polgármestere szerint távol kell tartani a hatalomtól azokat, akiknek alku tárgyát képezi a szuverenitás és a szabadság.
Vajon a tavalyi visszafogottság vagy a legutóbbi országgyűlési választások előtt mutatott ellenségképgyártás jelenik meg a polgármester idei beszédében?
Orbán Viktor budapesti beszédét 13 órára hirdették meg.
Az ünnep napján 19 órára időzített megemlékezést a debreceni sortűz áldozatainak Kossuth utcai emléktáblája elé a Szikra. Forgács Attila aktivista az egykori Gördülőcsapágygyár dolgozóinak forradalmi …
Közel húszan vettek részt az ünnepi eseményen. Újhelyi Kinga színésznő felolvasott, Gondola Zsolt Zoárd pedig a múlt és jelen kapcsolatáról beszélt.
Papp László szerint a küzdelem soha nem értelmetlen, mert hitet ad a következő generációknak, akik továbbviszik a forradalom szellemiségét.
A miniszterelnök politikai igazgatója megtaposta az ezeréves magyar történelmet és identitást – véli Lukács Zsolt, az MSZP országos választmányának tagja.
Zeke László ügyvéd hangsúlyozta, ahogy a forradalmárok nem féltek, úgy nekik sem szabad félniük. Asbóth Endre korábban 16 évig volt a Fidesz önkormányzati képviselője Debrecenben, …
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved