A tüntetésen több diák és pedagógus is felszólalt, többek között Rózsavölgyi Gábor, a debreceni Ady Endre Gimnázium 2018-ban eltávolított korábbi igazgatója.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
A tüntetésen több diák és pedagógus is felszólalt, többek között Rózsavölgyi Gábor, a debreceni Ady Endre Gimnázium 2018-ban eltávolított korábbi igazgatója.
Akcióban a tűzoltók.
Leginkább diákok, de tanárok, szülők és nagyszülők, szimpatizáló polgárok is jelen voltak a november 18-ai tiltakozó demonstráción.
Debrecen: „Zakatoló gazdaság, pezsgő kultúra, izgalmas szellemi és egyetemi élet, bővülő turizmus, egyre jobb életminőség.”
Megoldást a Civaqua-program folytatása biztosítana, de a kormány szerint erre jelenleg nincs pénz.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved