A dolgozók „harmadik csapásként” élik meg a debreceni költözésről hozott döntést, miután sokuknak csökkent a fizetése és épp most vesztik el közalkalmazotti státuszukat.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
A dolgozók „harmadik csapásként” élik meg a debreceni költözésről hozott döntést, miután sokuknak csökkent a fizetése és épp most vesztik el közalkalmazotti státuszukat.
Vizsgálatot indít a rendőrség a tegnapi Újpest-Debrecen meccs miatt.
Korábban azt mondták, hogy az Oláh Gábor utcai Loki-pálya helyére építik.
Félmilliót a Budapesti Értéktőzsdén jegyzett debreceni cég igazgatósági tagjai kapnak, ennél egy százassal többet a testület elnöke – derül ki a kormánybiztos által május végén …
Ha mindig is az volt az álma, hogy buszvezető legyen, akkor segít ennek elérésében a debreceni közlekedési vállalat.
Ötvennégy gyerek fejezi be az első tanévet a tavaly indított Debreceni Nemzetközi Iskolában: óvodások, valamint első és második osztályosok. Az iskola akkor lenne önfenntartó, ha …
Várhatóan ismét közlekedhetnek július elsejétől a Romániát Magyarországgal összekötő nemzetközi vonatok – jelentette be Dan Costescu, a Román Vasúttársaság vezérigazgatója.
A Debreceni Közlekedési Zrt. (DKV) május 15-től veszi igénybe a bértámogatást a járványügyi helyzetre hivatkozva.
Két hétig kómában feküdt, kedden lekapcsolták az életbentartó gépekről azt a 30 éves mátészalkai kismamát, aki az otthonában lett rosszul.
Kivételezett a kormány a debreceni bandával? VIDEÓ
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved