AZ OLVASÓ ÍRJA

„ZÖLD ZÓNA” Debrecenben

A parkolási tábla új, a bokrosodás nem.

Lassan benövi a gyom a Poroszlay utat” – írta fotójához debreceni olvasónk.

Poroszlay út - parkolás
Olvasónk küldte
Poroszlay út - parkolás

Köszönjük olvasónk levelét és fotóját! Másokat is biztatunk, ha van a köz érdeklődésére számot tartó javaslatuk, képük, videójuk, akkor osszák meg velünk, küldjék el ide: [email protected]! A beküldők inkognitóját kérésükre tiszteletben tartjuk.

AZ OLVASÓ ÍRJA rovatunk további publikációi itt találhatók.

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék