Intenzív közösségi médiás életbe kezdett Papp Zsolt fideszes politikus, mióta nyilvánosságra került, hogy Tiba István (Fidesz) jelenlegi hajdú-bihari országgyűlési képviselő választókerületében őt indítja a parlamenti mandátumért pártelnöke.
Legutóbb a tanévnyitós szereplése váltott ki ellenkezést egyes választópolgárokból. Most azzal örvendeztette meg követőit a Facebookon, hogy megosztott egy szelfit, amin Orbán Viktor szoros társaságában látható. A fotóhoz csak ennyit írt: „Kötcsei piknik”. És persze zászló, zászló, szív…

A MOSOLYALBUM rovatunk korábbi fotói itt láthatók.












