Kiégett, néhol kitaposott fű a szobrokat burjánzóan benövő sövénnyel körbevetten, félholt tiszafák a nem működő szökőkút körül. Pusztulásról és elhanyagoltságról árulkodnak Lénárt Attila olvasónk napokban készült fotói.

Miközben az Európa Zöld Fővárosa pályázatra beadott anyagával és annak állítólagos sikerével henceg a debreceni városvezetés.




Köszönjük olvasónk fotóit! Másokat is biztatunk, ha van a köz érdeklődésére számot tartó javaslatuk, képük, videójuk, észrevételük, akkor osszák meg velünk, küldjék el ide: [email protected]! A beküldők inkognitóját kérésükre tiszteletben tartjuk.
Előzmények:
– Vörösre színeződtek az Egyetem tér tiszafái – utánajártunk, hogy miért
– Nem szökik a kút a debreceni Egyetem téren
– Ismét él a debreceni egyetemi szökőkút!
AZ OLVASÓ ÍRJA rovatunk további publikációi itt találhatók.












