AZ OLVASÓ ÍRJA

Debreceni buszmegállónál a reggeli csúcs ideje alatt

Olvasónk fényképe ma készült.

„A szemtelenség csimborasszója! Mi meg ugrálhattunk a buszra, buszról…”

taxi autóbusz közlekedés
Olvasónk küldte

Köszönjük olvasónk levelét és fotóját! Másokat is biztatunk, ha van a köz érdeklődésére számot tartó javaslatuk, képük, videójuk, akkor osszák meg velünk, küldjék el ide: [email protected]! A beküldők inkognitóját kérésükre tiszteletben tartjuk.

AZ OLVASÓ ÍRJA rovatunk további publikációi itt találhatók.

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék