A NAP KÉPE

Áll a víz a villamossíneken, a zebrán Debrecenben

Csak a szokásos, itt mindig így van.

Ma, 2026. május 11-én heves – jégveréses – eső csapott le Debrecenre. Nem tartott sokáig, ám ahogy ilyenkor lenni szokott itt, megállt utána a víz útkereszteződésekben, gyalogátkelőhelyeken és – mint fotónkon látható – a Nagyállomás előtti egyik villamoskanyar mindkét sínpárján is.

Villamos - közlekedés - eső 20260511
Debrecen, 2026. május 11. – Fotó: Giczey Péter

A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók.

Veszélyben a Debreciner!

Egy hónapunk maradt arra, hogy megteremtsük újságunk további működésének pénzügyi hátterét. 1500 előfizető megmentheti a Debrecinert.

Ha nem sikerül újabb előfizetőket, támogatókat megnyernünk, akkor szerkesztőségünk kénytelen befejezni a munkáját.

Részletek itt: https://debreciner.hu/cikk/veszelyben-a-debreciner

Előfizetés-támogatás itt: https://debreciner.hu/elofizetes-tamogatasok

Köszönjük!

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék